15.09.2013, 19:30
Co takhle třeba indická mangusta v francouské galerii
Fakt se nemůžu zbavit dojmu že je z Francie 
nn... tohle je prostě WUB
Fakt se nemůžu zbavit dojmu že je z Francie 
nn... tohle je prostě WUB
|
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
|