Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Natiiixova vskutku velmi amatérská tvorba
#5
Hmm.Tak vidím, že sis s nástroji v Paint Tool Sai již celkem dost seznámil, to je dobře (většina lidí kreslí dřív, aniž by věděli k čemu min. půlka těch nástrojů je Ajsmug )
Jakožto obrázky obkreslené dle předlohy nedokážu příliš moc dobře říct, co je špatně nebo ne (ale ta Filly Rarity je dost kostrbatá), ale, já se teď zaměřím na ten obrázek bez předlohy. Než začne člověk pořádně kreslit na počítači, je vždy nejlepší, když se naučí pořádně anatomii (nejlépe pomocí kruhů a půl kruhů). Tady je kdyžtak obrázek s vyznačenýma chybkama, co vidím Ajsmug.
[Obrázek: rarityfron.png]
btw: neber ten obrázek příliš vážně, moc jsem si s tím záležet nedala, to uznávám Rainbowlaugh
Hlavu bych udělala o kus menší co se týče poměru těla a méně šišatější, nohy bych na konci více rozšířila, vypadají jinak jako špalky, co se týče hřívy Rarity je udělaná o něco jinak (ono i já měla problémy s její hřívou ,vždy je nejlepší ze začátku ji dělat podle nějakého vektoru či se aspoň inspirovat). Dále bych vytkla asi očíčka, které jsou velmi malé a ouška bych víc rozšířila a mno, to je asi vše, teď jen tu anatomii trénuj trénuj trénuj a brzy to budeš mít v kapse Pinkiesmile
Držím palce Twilightsmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Natiiixova vskutku velmi amatérská tvorba - od Roise Madchen - 18.09.2013, 18:41

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)