Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hledáme nové moderátory!
#3
Mám 21 rokov.
Neviem čo si myslia ostatný o mne, tie hodnotenia v profile nepovažujem za všeobecnú mienku o mne (hocičo sa môže hovoriť v súkromí, ja sa jednoducho snažím byť samým sebou).
Fórum dokážem hocikedy pozrieť, i počas prednášky či cvičenia Rainbowlaugh
Nie som si vedomí toho že som niekedy porušil pravidlá (no môžem sa mýliť, ale zatiaľ mi tu stále svieti 0% ).
Jediný problém je ten že mi chýba do 1 ročného členstva práve len 25 dní.
Kľudne zoberiem aj iba nejaké sekcie fóra, je jedno ktoré.

Prečo by som mal byť moderátor: nemôžem povedať že budem super, že neschybím, utópiu Vám tu nebudem vykladať, také klamstvá nech zostanú u pouličných predajcov. Poviem len jedno: Už počas minulého vedenia som sa prihlásil o pozíciu moderátora, s tým účelom že nechcem tu byť len nečinným prizerajúcim. Vedel som a stále viem že moderátory a adminy sú ľudia, majú vlastný život, nemôžu byť nonstop online. Moja myšlienka bola to že som im chcel a aj stále chcem dať čas kedy si budú môcť zaskočiť niekam na pivo než tu si trhať vlasy nad dajakými shitstormy alebo stále odpovedať na tú jednu a tú istú otázku v pripomienkach. Moja trpezlivosť na takéto problémy je nekonečná.

Iba to som chcel, nuž držím palce nech sa nájdu dobrí na tieto pozície. Twilightsmile


Příspěvků v tématu
Hledáme nové moderátory! - od DaveL - 27.09.2013, 09:58
RE: Hledáme nové moderátory! - od Memphis - 27.09.2013, 12:26
RE: Hledáme nové moderátory! - od MBite - 27.09.2013, 13:43
RE: Hledáme nové moderátory! - od Frolda - 28.09.2013, 15:30
RE: Hledáme nové moderátory! - od pipa943 - 06.10.2013, 23:06
RE: Hledáme nové moderátory! - od Iluzon - 07.10.2013, 22:42
RE: Hledáme nové moderátory! - od DaveL - 13.10.2013, 22:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)