01.10.2013, 21:18
Děkuju
Roh jsem po pravdě ještě nikdy nenamaloval tak abych s ním byl spokojenej
A až budu malovat další Twili tak jí tu hřívu víc "připlácnu"
Roh jsem po pravdě ještě nikdy nenamaloval tak abych s ním byl spokojenej
A až budu malovat další Twili tak jí tu hřívu víc "připlácnu"

