Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hledáme nové moderátory!
#9
Ahoj!

Přejdu rovnou k bodům:

Rok ještě na fóru nejsem, ale i tak bych si dovolil tvrdit, že jsem toho za ten čas co ho stalkuju zažil tolik jako plno jiných poníků tak za dva. Zorganizoval jsem 2 akce (Garden Party a Pony Con-gress - i když jsme nakonec jeli jen dva), mnoha včetně Galaconu se účastnil a snažil jsem se spřátelit, s kým jen to šlo.

Je mi 19.

O tom jakým jsem nechť referují ti, co mě poznali.

Vlákno reloadím vždy jak se dostanu k počítači.

Parkrát už jsem se snažil někomu na fóru pomoct, vždy jsem si to však nejdřív rozmyslel, zda to neudělám horší.

Pravidla jsem si přečetl, v životě jsem dost crazy, když však něco napíšu tak povětšinou s rozmyslem.

Zajímají mě sekce Audio, Literatura a Ostatní z Tvorby, Srazy, English Section - u té bych rád vymyslel jak ji trochu rozhýbat, a Offtopic (the horror, THE HORROR!).
U toho hlavně Seriály a filmy a PC a konzolové hry. Především bych však rád pomohl z tišením flamů a shitstormů, ať už vykouknou leckde.

A tím nechávám svět odrážek za sebou a přesouvám se k vylévání srdíčka:
tl; dr: Rád bych abychom se všichni měli rádi.

Love and Tolerate. Každý má na toto slovní spojení vlastní názor, zdá se mi však, že převažují lidé, kteří se tohoto motta vzdali. Ne tak já. Ano, vyžaduje to značnou dávku empatie a pokory, snažit se pochopit poníky, kteří se nám zdají blbí, nejapní či snad až - kokoti. Možná, že má snaha vidět v každém to nejlepší množství lidí pobaví stejně jako je baví sledovat nepěkné hádky na fóru a občas si i přisadit. Budu milovat (vy tam vzadu, nesmějte se!) každého "hlupáka" (neboť kdo z nás čte vždy všechno, že [spoiler: a jestli právě vy jo, dobře pro Vás]) proto, že je nejen brony, ale především člověk. To by mělo stačit každému. A tolerovat budu názory a projevy takových jedinců tak, že se je především budu snažit pochopit, proč to asi tak udělali (neb za to jaký je vděčí každý poník z velké části svému okolí, které neovlivní), pomoct jim, aby si uvědomili svou chybu (i já jsem na začátku nasekal pár začátečnických pitomin) a v případě nutnosti je vykázat do patřičných mezí.

Dalším plusem [spoiler: (plusem, heh, heh ,hehehheheheheh Pinkiecrazy)] by mohla být má vysoká úroveň angličtiny. Nemám problém s komunikací se zahraničními bronies, které velmi rád poznávám. Mám ten jazyk moc rád
teď zrovna čtu Bílou velerybu v originále na přijímačky na anglistiku-amerikanistiku
a proto bych rád pomohl se vším na fóru, co je s AJ spojeno.

I když občas blbnu a dost často na mně není tak úplně spolehnutí, tak si myslím, že bych mohl pomoci udělat z fóra lepší místo. Taky mám spoustu rozdělaných poníkovských projektů, které čekají na dotáhnutí do konce
hraní písniček na tubu, překlad písní, film, deskovka, příspěvky do soutěže, šití broží a to je možná všechno. Facehoof Rainbowlaugh Pinkiehappy

Jo, a taky občas píšu delší příspěvky. Viz hned můj první: Brainstorm po druhém zkouknutí poníků

Doufám, že jste to přežili ve zdraví! Pinkiehappy

[spoiler: Jen tak mimochodem, Pinkie je best pony Pinkiecrazy]
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com


Příspěvků v tématu
Hledáme nové moderátory! - od DaveL - 27.09.2013, 09:58
RE: Hledáme nové moderátory! - od Memphis - 27.09.2013, 12:26
RE: Hledáme nové moderátory! - od MBite - 27.09.2013, 13:43
RE: Hledáme nové moderátory! - od Frolda - 28.09.2013, 15:30
RE: Hledáme nové moderátory! - od pipa943 - 06.10.2013, 23:06
RE: Hledáme nové moderátory! - od Iluzon - 07.10.2013, 22:42
RE: Hledáme nové moderátory! - od DaveL - 13.10.2013, 22:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)