17.10.2013, 09:21
Gábis - nope
a nechápu jak to v tom vidíš 
AverageHanzo : ha správně! ano přesně tak, tento seriál jsem viděla když jsem ještě byla mikro, a strašně jsem ho žrala, díky bohu můj přítel taky, a tak jsme na to nedávno koukali prostě ňah
Roise : Jelikož AverageHanzo, uhádl seriál, a ty všechny charaktery *co jsem skicovala* dostanete oba záložku
, a ano je to trochu starší věc kdy ještě existoval Jetix
a nechápu jak to v tom vidíš 
AverageHanzo : ha správně! ano přesně tak, tento seriál jsem viděla když jsem ještě byla mikro, a strašně jsem ho žrala, díky bohu můj přítel taky, a tak jsme na to nedávno koukali prostě ňah

Roise : Jelikož AverageHanzo, uhádl seriál, a ty všechny charaktery *co jsem skicovala* dostanete oba záložku
, a ano je to trochu starší věc kdy ještě existoval Jetix

