Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
#5
Mým oblíbeným poníkem je Twilight Sparkle

Den bychom začali výbornou snídaní z míchaných vajec, čerstvého pečiva, cereálií a mléka. Poté bych bych Twilight vzal na procházku městem Karviná - ukázal bych jí krásné Fryštácké náměstí, nově zrekonstruovaný zámek, Darkovské lázně, a oba místní katolické kostely. Vše samozřemě doplněné příslušným výkladem, který by obsahoval stručnou historii celého Ostravska. Poté bych nakoupil lehký oběd, nejlépe čerstvou rybu, veku, salát, či co jiného by si Twilight přála, doplněné samozřejmě kvalitním sudovým vínem. S tím bychom si pak udělali piknik v parku Boženy Němcové, kde bychom pak mohli v klidu lenošit až do odpoledne.

Ale času není nazbyt. Musím Twilight vzít do Ostravy, a ukázat jí univerzitu, kde studuji. Seznámil bych ji s vzdělávacím systémem zde na zemi, a nejlépe vzal na jednu přednášku, aby získala i nějaké zajímavé zkušenosti, které může uplatnit, když se vrátí do Equestrie. Twilight by se také určitě líbila univerzitní knihovna.

Pak, k večeru, bychom se převlékli do společenského, a navštívili Dvořákovo divadlo. Twilight by byla unešena uměleckou architekturou, v jaké je toto divadlo vyvedeno, stejně tak, jako by byla unešena divadelní hrou, která se právě hraje. Je to česká klasika, Prodaná nevěsta. To jsem zařídil již týden předem, stejně tak jako místa v diváckých balkónech. Třešničkou toho vše je šampaňské, které nám naservírují v ledu.

Ale již je noc, a my se musíme vrátit. Odvezu Twilight domů ve svém autě, a cestou se stavíme ve fastfoodu, kde si dáme hamburgery. Ona samozřejmě cheesburger.

Twilight je štastná, že poznala mnoho tváři našeho světa a naší kultury. Po té, co se vrátíme do mého domu, Twilight začne zapisovat své zážitky, pocity a názory. Když skončí, naliju nám oběha dvanáctiletou whiskey, kterou jsem si schovával jen pro tuto příležitost. Trávíme společné okamžiky nevázanou diskuzí, kdy mi naopak Twilight popisuje její život v Canterlotu.

Na konec mi říká, že se jí bude po mě stýskat.

Edit Frolda: Ten konec nebyl vhodný pro mladší návštěvníky fóra.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Co byste dělali, kdyby jste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem? - od RadlanJay - 19.11.2013, 18:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: