Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fringe
#3
(27.07.2012, 23:56)red Napsal(a):
Pozerávate / poznáte niekto?
Pred nejakou dobou som bol do toho seriálu skutočne zažratý, dokonalé sci-fi/mysteriózne, v podstate Akty X novej generácie.
Prvá séria bola pre mňa neskutočná režba, miestami až šokujúca, čo všetko sa dá vymyslieť. Záver absolútne dokonalý.
Druhá séria mi prišla, že stratila akúsi spontánnosť, ktorú som badal v prvej, diely začali na seba viac nadväzovať a celé sa to začalo krútiť okolo ústredného problému o ohrození nášho vesmíru, záver bol silné WTF? I want MOAR!!!!
Tretia séria zas vôbec nezačala tak, ako skončila druhá (čo sa týka epickosti) a začalo sa mi zdať, že už to začína byť trošku pritiahnuté za vlasy (jedna z hlavných postáv zomrela ako dieťa a v seriáli bola celý čas jej alternatívna verzia z paralelného vesmíru) a objavila sa tu kadencia medzi dielmi nudnými a dielmi zaujímavými. Záver mi pripadal dosť predvídateľný a chcel som vedieť, ako to bude pokračovať ďalej.
Štvrtá séria maximálne sklamanie, donútil som sa pozrieť dva diely, z čoho druhý som, myslím, ani nedopozeral a tým u mňa Fringe asi nadobro skončil...

Ak niekto z vás pozeral tiež, aké sú vaše pocity?

Uprav si prispevek dle pravidel sekce. Diky.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Fringe - od red - 27.07.2012, 23:56
RE: Fringe - od Drakasin - 28.07.2012, 01:27
RE: Fringe - od Mondrogar - 28.07.2012, 02:30
RE: Fringe - od Rajce06 - 28.07.2012, 15:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)