03.12.2013, 20:47
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04.12.2013, 00:15 uživatelem Ccody. Edited 1 time in total.)
ovladače a wine nainstalovány ale nechce to mi bootovat
bo asi jo jenze vsude cerno jen v rohu napsáno
Princess Login:
samozřejmě že se přihlásím a jede se jen přes terminál
teoreticky bych měl něco změnit v xorg.conf ale jenže co?
co jsem tak hnil na netu tak jsem akorát zjistil že každý píše něco jiného
help me!
edit: a už jedeme!
těch 21 hodin lámání hlavy stálo zato
a nejlepší je že ta hra jede líp jak pod WIN až na to že v menu nefunguje ESC ale co
bo asi jo jenze vsude cerno jen v rohu napsáno Princess Login:
samozřejmě že se přihlásím a jede se jen přes terminál
teoreticky bych měl něco změnit v xorg.conf ale jenže co?
co jsem tak hnil na netu tak jsem akorát zjistil že každý píše něco jiného
help me!

edit: a už jedeme!

těch 21 hodin lámání hlavy stálo zato
a nejlepší je že ta hra jede líp jak pod WIN až na to že v menu nefunguje ESC ale co
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! 
Dune - Can't Stop Raving
DA

Dune - Can't Stop Raving

DA


![[Obrázek: sn_iacute_mek_obrazovky___3_12_2013___23...6wmkuh.png]](https://fc05.deviantart.net/fs71/f/2013/337/e/d/sn_iacute_mek_obrazovky___3_12_2013___23_01_34_by_princesscz-d6wmkuh.png)