Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!)
#68
(15.12.2013, 23:30)xsoft Napsal(a): - Jako ze lidi ve skole si nezpivaji 3 minutove pisnicky pri pruchodu chodbou?
- jestli jde o to, ze to neni jako verna realita, tak bych poukazal na fakt, ze v realite lidi nejsou kresleni
- spis to beru jako muzikal, kde se cast deje zpiva (a libi se mi to), jinak receno animovanej High School Musical
- no, obcas si proste jen tak zpivaji (look here), a se sluchatkama si dost lidi taky pobrukuje Ajsmug

Ahoj, nejde tak o to, že je to realita, jde o to, že "se prostě zpívá". Nevím proč se pořád musí zpívat. Přijde mi to otravný. Přišlo mi to i v Disneyovkách, kvůli tomu jsem vypnul spoustu filmů od Disney. Mám prostě averzi k náhodnému dějovému zpívání. Moje jediná myšlenka během sledování čehokoliv, kde se zpívá (a není to koncert nebo videoklip) je "shut up already and get back to plot" Ajsmug Ajsmug Ajsmug

Muzikál -- hm, takhle mě nepanadlo na to koukat Ajsmug Ajsmug Já to právě beru spíš jako seriál s příběhem, právě.

Twilightsmile

(16.12.2013, 04:11)Darm Napsal(a): Mimochodem, neustale zpivajici ponici ti nevadi? Pinkiesmile

Vadí :-D

(17.12.2013, 19:41)syrope Napsal(a): před zhlédnutím sem si myslel že je to blbost ale potom sem zjistil že je to super film

Jo, přesně!
Eeeyup!
www.klusik.cz
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!) - od klusik - 17.12.2013, 23:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)