Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
#55
Tak kebyže sem nejako dojde Luna tak by som asi odpadol lebo ja ju nadovšetko mám rád kebyže sa vzbudim a ona bude vedlamna ležat tak by som si ešte preistotu oči vyčistil nejakych vzuchovim kompresorom a kebyže ju furt vidim tak by som povedal že to neni pravda a hned by som ju nejako pozdravil koktajuco. Potom by som ju niečim pohodtil a začal sa vypitavat ako sa sem dostala ked skončim s vypitovanim tak by som jej ukazal ako byvam kde byvam na google earth by som jej ukazal ako vyzera naš svet a ked skončime s prehliadkou bytu tak by som ju zobral von a ukazal jej okolie a hlavne moje auto nato nemožem zabudnut lebo mam rad svoje auto a povozil by som ju by som ju zobral na moje oblubene miesta (mcdonald, nejake to kino a hlavne pezinsku babu ) potom cely vyčerpani hlavne ja by sme šli domov kde by som sa k nej pritulil a hladkal ju po hrive a hovoril jej ako ju zbožnujem a pred spanim by som jej pustil nejaky film podla jej vyberu a ked skonči dal by som jej pusinku na lice na dobru noc.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Co byste dělali, kdyby jste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem? - od LUKO - 03.01.2014, 23:32

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)