Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies a ekologie - zachraňujete planetu?
#40
Martin: Dvě fotodiody, komparátory a spínací tranzistory, víc toho tam není potřeba. Když koukám že tam nějakej vysokoškolák nacpe PIC, tak mi vstává hříva na hřbetě Twilightoops
Otáčení po západu slunce mě samozřejmě taky napadlo, jen jsem se podivoval nad tím, že to takovou hlavu co to tvořila nenapadlo Rainbowlaugh Ohledně vertikálního naklápění, určitě by to šlo, ale asi až od určitých výkonů - měli jsme dva panely, mám pocit že 40Wp a podle propočtů by se to údajně nevyplatilo. U nějakých 1kW asi jo, ale takovej panel už není zadarmo.

A zakopání baráku je už pár let mým snem, jen nevím jak by to bylo s odpadem (nebýt pod úrovní kanalizace) a o kolik by se to prodražilo, ale muselo by to být fajn. Hlavně v létě když je vedro a venku se nedá ani pořádně dýchat.
Jak je to vlastně s izolací pod zemí? Země by izolovala sama o sobě, nebo by to byla taky nějaká velká investice?
http://89.111.97.62/
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.
-- Jára da Cimrman
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies a ekologie - zachraňujete planetu? - od Dreit - 04.01.2014, 17:15

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)