Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ary/MelodicPony - hudební tvorba a všechno kolem
#27
No... páni! Pinkiegasp Já orchestrální a filmovou/soundtrackovou hudbu zbožňuju, a ty jsi mi svými výtvory okamžitě vyrazil dech Raritystarry

Ať se snažím sebevíc, nenapadá mě vhodný superlativ, který by vystihl můj údiv nad tvými kompozicemi. Upřímně, stále nemůžu uvěřit, že se hudbou nezabýváš na profesionální úrovni (jak sám v úvodu tvrdíš), neboť vedle toho, co tady předvádíš, by se mohl zastydět i leckterý filmový skladatel.

Melodie jsou skvělé, jejich zpracování je ale to, co mě ohromilo nejvíce. Každý z mnoha nástrojů má ve skladbě své jedinečné místo a zastupuje ho parádně - a to je teprve umění!

Nebudu tě tady zahlcovat miliony otázek, které mě právě napadají ohledně detailů, ale doufám, že se někdy potkáme na některém z brony srazů, abych tě mohl obdivovat i osobně Twilightblush

PS. The Return of Harmony poslouchám už počtvrté po sobě a stále nemám dost, zvlášť to použití cella v prostřední části je geniální!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ary/MelodicPony - hudební tvorba a všechno kolem - od Aelipse - 04.01.2014, 20:17

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)