Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan
Jo... přesně tohohle jsem se bál. Ono reálně hrozilo, že takové scény budou v každé epizodě. Po MMC je už možné všechno.



Epizodou jsem nadšen. Dostali jsme krásných dvacet minut neodolatelné a okouzlující Rarity.

+Polsky ukázal Rarity jako hlubokou osobnost - její dobrou stránku, i její špatnou stránku, i to, jak mezi nimi přechází, a jak se navzájem ovlivnují
+Žádný z poníků zbytečně nestrhává pozornost, ale zároveň tam není zbytečně
+Zápletka je jednoduchá, ale posloužila svému účelu, a rozhodně je v porovnácí s těmi ostatními nadprůměrná
+Děj dobře plyne, díky písničce i ostatním postavám dobře funguje
+Písnička z pohledu děje dobře zapadla, posouvá ho, a navozuje správný pocit "Přijeli jsme do Manehattenu, a jsme tady nadšené."
+Máme tady více poníků, známé i nové, main6 nevyplňuje neustále obrazovku (díl je opravdu zaměřen na Rarity)
+Rarity. Co dodat.
+Plno hrátek se slovy. Nejvíc jsem se smál, když Rarity sarkasticky zachrčela "Isn't friendship magic ?!?"
+Morální poučení má něco do sebe.

*Písnička je o... Generosity? A dokonce se i tak jmenuje? Co to jako má být?
*Nový oblíbený poník Coco je jenom Fluttershy skřížená s Rarity. Spíše Fluttershy.
*Spike je Spike. Co naplat, ten charakter byl už od začátkem navržen jako doplněk, doufám jen, že se s tím tvůrci poperou lépe, než doteď.

-Dvě díry v ději - nejdříve říkají, že místo představení budou šít, a pak říkají že zaspaly. To je matoucí. Také na konci se mi nechce zdát, jak Coco přinese Rarity tu trofej - to jí to jen tak dali? (Trofej měl Raritino jméno, takže to nemohla být ta, kterou si nárokovala Suri)


Za mě 9/10. Doufám, že takových dílů bude víc, i když ono "Generosity" kterým se Rarity v té písničce oháněla, bych už raději vynechal.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan - od Pexxa - 28.12.2013, 13:51
RE: Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan - od RadlanJay - 05.01.2014, 21:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)