Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan
Nebudu dávat plusy, mínusy ani bodové hodnocení a asi se budu opakovat, každopádně tu jsou moje postřehy po dvou shlédnutích.
  • Skvělé že už zas máme klasické epizody ze života. Sám jsem si vzpomněl, jak občas někomu zapomenu oplatit jeho štědrost
  • Nejprve se mi písnička zdála docela průměrná, ale už ji mám poslechnutou víckrát a její obliba se zvýšila. Stále platí, že se mi její druhá varianta líbí víc
  • Alicorni a rychlovlaky na pozadí? I don't care. Normálním sledováním to jen tak postřehnout nelze, ale spolu s projíždějícími taxíky to dost přidalo na dynamice velkoměsta.
  • Twilight a taxík - spíš než na princeznu jsem myslel na křídla blízkých pegasů. Dashie si to přece již jednou vyzkoušela Twilightsmile
  • Stallions! V předchozích epizodách (nejen) z Ponyvillu mi dost chyběli. Troufnu si říct, že v Manehattanu se poměr pohyboval okolo 50:50.
  • Chválím za skvělý dabing i design postav. Každá postava měla specifický vzhled a přízvuk, ten se mi dost líbil i u jinak neoblíbené Suri. Bohužel to je něco, co si naše české děti zřejmě neužijí.
  • Brečící Rarity Raritycry Chtěl jsem se smát, ale zároveň mi jí bylo líto.
  • Coco Pommel! Rainbowkiss Ani na vteřinu jsem ji nebral jako záporáka, oblíbil jsem si ji již od první chvíle.
  • Rainbow Professionalism Dash returns Rainbowdetermined2
  • O Spikovi toho bylo řečeno již dost
V žebříčku oblíbenosti Mane6 byla Rarity vždy někde dole. Po této epizodě si myslím, že tam zkrátka nepatří, na druhou stranu netuším, koho tam místo ní dosadit.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan - od Pexxa - 28.12.2013, 13:51
RE: Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan - od Jakluk - 06.01.2014, 17:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)