Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!)
#75
Když jsem se o tom dozvěděla, říkala jsem si-"ó bože to bude kravina na n-tou", ale pak jsem to zkoukla a změnila jsem názor...jasně-je tam dost nepřesností a mohlo by to být lepší-ten konec je vyloženě na nic, když se Sunset změní během 30 vteřin-celej film jsem si říkala, že je to super záporačka, ale když se na konci rozbrečí, přestane to být zábavné. Snips a Snails zase nezklamali a dělali všechno pro "pochybnou autoritu" jako u Trixie Trixieshiftright...to mě trochu zarazilo, protože Trixie v lidském světě byla, tak jakto, že se (jako vždy) nepřidali na její stranu? Koneckonců- nejspíš hledali někoho "mocnějšího" a populárnějšího.
Pinkie jako vždy dokonalá-líbilo se mi, že přesně věděla o co jde-já jí beru jako génia-ona jen neví, že ví všechno. Pinkiehappy
Dál taky super písničky-obzvlášt "helping twilight win the crown".
Celkově to mělo být delší-na začátku se nic moc nedělo a na konci to bylo uspěchané-mohli to trochu roztáhnout. Mrzí mě, že Sunset nebude ve 4. sérii (30 lun se nemůže vrátit), ale snad tam bude alespiň Flash.
Mohli to udělat lépe, ale není to tak hrozné jak jsem si müslela.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!) - od Smiley Note - 13.01.2014, 12:41

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)