16.01.2014, 15:33
Ah, jasně. No, to furt vyjde líp auto a ten rozdíl už není tak velký, když pojedeme autem na CNG, takže já bych jel klidně do toho Mnichova. 
Frolda: jelikož Tomova situace vypadá neprůchodně, pokud jedeme autem, tak máme.

Frolda: jelikož Tomova situace vypadá neprůchodně, pokud jedeme autem, tak máme.

