Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
#62
(25.11.2013, 11:20)TryMyDreams Napsal(a): Pinkie Pie. Přes den bychom spolu pekli cupcakes Pinkiehappy , povídali si o svých životech a ukázal bych jí vymoženosti našeho světa. A večer by se strhla brutální party se spoustou dortů, lidí, velkou spoustou, s úžasnou hudbou, ciderem a punčem (legit Rainbowlaugh ) a tak vůbec, prostě party hard. A byl bych nejšťasnější člověk na světě. A docela vděčnej bych byl i kdyby ta Pinkie byla humanized Rainbowlaugh

Já ci taky den s Pinkie, asi bychom se o ní porvali Rainbowwild



Jinak já bych si s Pniknie nejdřív udělala nějakou žůžo snídani (nejspíš bych jí den předem upekla nějakou mňami buchtu), pak bych ji seznámila s mými přáteli (šli bychom třeba do cukrárny a daly si čokoládo-banánový mléčný koktejl), odpoledne, po obědě, který bychom spolu ukuchtily (a moc se přitom pobavily) bychom si třeba kreslily, nebo bych jí vzala do zoo, na pouť, nebo zkráka někam, kde jee to moc fajn a pak bych se nějak vrátila časem a vzala bych jí na svůj maturák, aby to tam pořááááádně rozjela! Pak bychom si pozdě do noci povídali o našich životech a přátelích, popřály si dobrou noc na ůžku připraveným na podleze z madrací, spousty dek a polštářků. (Už slyším ten její unaveňoučký pisklavý hlasek, jak říká: "dobrou noc, Elí, ten den s tebou byl báječný, bude se mi moc stýskat :3)
Pretty je momentálně totálně vytížená. Po pípnutí zanechte vzkaz: ___________________
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Co byste dělali, kdyby jste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem? - od Pretty Pie - 15.02.2014, 19:31

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)