Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 16 : It Ain't Easy Being Breezies
#37
Ok, takže. Toto bola jedna z najlepších epizód nielen série, ale aj seriálu. I keď neviem si vybrať medzi tou a Filli Vanilli z 4. série, obidve boli tak epic. Raritystarry

Zápor som našla snáď len jediný
- Breezies mi vzhľadovo sympatické neprišli, i keď sa trochu podobali Parasprites (tí však boli roztomilejší). Nejak mi proste vzhľadovo nesadli. A tiež mi trochu vadí ich jazyk, keďže nechápem, čo hovorili. Rainbowlaugh

+/- Griffon RD... No neviem... Proti samotnej hláške postavy nič nemám, len nejak netúžim po preháňaní s fanartami.
+/- Mane six Breezies. K tomuto som neutrál. Beriem to ako nutnú časť epizódy. Keďže samotné breezies ma vzhľadovo neoslovili, tak mane six v ich podobe taktiež. Navyše to trvalo krátko (chvalabohu).

No a klady:
+ Kľúč. (Tušila som, že bude v tejto epizóde)
+ Začiatok -učenie tichého povzbudzovania (bolo to tak cute Rainbowkiss)
+ Celkový dej. Úplne dojímavé... Pinkiesad2 Bolo mi trochu ľúto i Seabreezie (či ako sa volal ich šéf)
+ Poučenie (V poslednej dobe si často všímam, že niektorým vadia poučenia u Fluttershy, vraj sa opakujú. Osobne si to však nemyslím. Všetky jej poučenia boli odlišné, týkali sa predsa jej osobnosti a elementu. Ona je proste taký typ, že jediná vec, ktorú sa musí najprv naučiť je byť viac asertívna a správne zachádzať so svojou láskavosťou. Je to proste "nevinný" charakter v ostatných ohľadoch. Akurát si myslím, že si mohli epizódu "Putting your hoof down" nechať na neskôr, lebo v nej sa naučila byť asertívnejšia a stále je "rohožka". Rozhodne však nechcem, aby sa zmenila. Ale viem, že som asi jediná. Mne sa páči jej extrémna plachosť a nevinnosť, pretože sama som rovnako plachá a bojazlivá a jej lekcie sú zároveň určené aj pre mňa. Viem sa do nej dokonale vžiť a takmer vo všetkých situáciách sa chovám rovnako ako ona. Ja jej charakter obdivujem a považujem ho za príkladný, čo sa týka jej láskavosti a súcitu). Poučenie v tejto epizóde mi tiež dalo veľa a jeho podanie a zmysel sú naozaj krásne.

Takže epizóda celkovo ma oslovila a som s ňou 100% spokojná. Nieje však moja naj o Fluttershy, ale rozhodne jedna z naj.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 16 : It Ain't Easy Being Breezies - od Annabell - 02.03.2014, 15:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)