Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 16 : It Ain't Easy Being Breezies
#51
Breezies: Z dálky vypadají docela hezky, ale z blízka ta jejich podoba.. no nevím. Ale nejspíš jde jen o zvyk z G3.

Hlásky: bezvadné. Není jim rozumnět? No a? Pinkiesmile Zní trochu jako Chipmunkové. Ten vedoucí po chvíli poslechu skutečně zní jako kluk.

List: dav plný jednorožců a nikdo si neudělá čas, aby ho telekinezí zastavil? Co třeba, já nevím.. TWILIGHT??

Jinak se nezdá, že by na ně řvaní mělo VŮBEC nějaký efekt.

Od 6:22 mi to přijde jako umělá zápletka. Fizzy by udělala bublinu, a Gusty by ji odfoukla směrem k portálu. Finýto.

Líbí se mi povaha Breezies, a to děsně. Připadá mi ale, že až na jejich velitele, je to banda nýmandů a sobců Rainbowlaugh

Zajímá mne funkce těch křídel. Mávají s nimi až nezdravě málo. Dovedl bych si to vysvětlit, že je používají jen jako plachty (jako například někteří pavouci pavučinu) do větru, ale uvnitř domku fungují jak? Nehledě na to, jak se s nimi nasoukají do ptačí budky.

Jak se dá kouzlem zmenšit něco, co obsahuje určitý počet částic, na něco mnohem menšího, aniž by to něco o nějaké přišlo?

A propo, 18:12 - vítr vane zleva a hříva jim plápolá doprava?

Mezitím, než by se v domově Breezies (Breezies Blossom?) vykecaly, tak by se jim ten portál zavřel - ale bylo rozhodně od něj laskavé, že pro Mane6 se zvětšil na cca. 2x tak velkou díru než pro ostatní Breezies Pinkiesmile Asi protekce (hodně častá chyba pokud někde běží "časomíra" - tvůrci jaksi zapomenou přizpůsobit její tempo celkovému času).

Normální Breezies potřebují ke svému letu vánek. Mane6 jako Breezies do 20:30 očividně nikoliv.

Zvětšovací kouzlo zvětšuje i květinu...




Ale jo. Jako celek je to dobrá epizoda (přesto, že jsem čekal trochu něco jiného), i když je protkávaná částmi, kde se fakt bavím (mrchy Breezies) a bohužel i částmi, kde se nebavím (to ostatní).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 16 : It Ain't Easy Being Breezies - od Martin - 03.03.2014, 17:52

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)