Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 16 : It Ain't Easy Being Breezies
#58
Hodně se mi líbil začátek. Hodně se mi líbil konec. Všechno mezi tím bylo také všelijaké, táhlo se to a mě se zdálo, jako by se tam skoro vůbec nic nedělo. [spoiler: Trochu mi to připomělo Three’s a crowd. Unsuresweetie]

Breezies jsou zajímavé potvůrky, na jejichž vzhled jsem si celkem zvykla, i když mě z počátku... řekněme... šokoval. Ale ty jejich hlasy mě donutili to pořádně vnímat. Často jsem si nebyla jistá, jestli Seabreeze mluví tou jejich hatmapatilkou nebo jen nerozumím té pištící angličtině. Rainbowlaugh A když už jsme u Seabreezeho, tak jako charakter se mi zalíbil. Na druhou stranu, na ostatní Breezies jsem byla naštvaná, páč takhle zneužívat chudinku Fluttershy! Že je hanba nefackuje! Flutterrage
+ Tak odsud je ta myšlenka Rainbow Dash The Griffon Pinkiehappy
+ další angažovanost backgroundů
Líbí se mi, jakým směrem se ubírá vývoj elementu laskavosti. Laskavost je skvělá vlastnost, ale to neznamená být laskavý vždy a za každou cenu. Jednak je to vlastnost lehce zneužitelná a pak taky, jak vychází z tohoto dílu, někdy může způsobit víc škody než užitku.
Stejně jako v Bats! bylo ukázáno, že být milý nezahrnuje vzdát se všech svých názorů a přesvědčení jen proto, že přátelé si myslí, že jejich nároz je lepší. Někdy si musíte stát za svým, laskavost - nelaskavost, přítel – nepřítel.
V téhle episodě je zase krásný kontrast toho, kdy je laskavost na místě a kdy ne. Krásná vlastnost, díky které si s ostatními dovede rozumnět, ale nic se při tom nemá přehánět, jinak vás okolí, jak jsem už zmínila, začne využívat. Fluttershy chtěla Breezies poslat domů, ale nechtěla ranit jejich city, jak sama řekla. Tady se to opět vrací k poučení z Bats!: „Občas musíme i svým nejbližším přátelům říct NE.“

Když nad tím tak přemýšlím, tak laskavost je pěkně zapeklitá vlastnost. Aby jeden vystudoval vysokou na to, kdy a v jaké míře jí uplatnit. Ale zamyslet se takhle nad kterýmkoliv elementem, asi dojdu k podobnému názoru. Scootangel

Ve zkratce: Tahle epka má svojí krásu, ale nuda nebude to, co mě donutí se k ní vracet.

Ohohó, takže to máme všehovšudy čtyři klíče. Ještě dva. Jsem neskutečně zvědavá na Applejack. Doufám, že mě její díl nezklame. Twilightsmile
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 16 : It Ain't Easy Being Breezies - od Ruushii - 03.03.2014, 22:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)