Anketa: Jaký máte názor na sborník?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Líbí se mi, nic bych neměnil.
49.12%
28 49.12%
Líbí se mi, ale něco bych změnil.
38.60%
22 38.60%
Nelíbí se mi, ale není to tak strašné, aby se to měnilo.
0%
0 0%
Nelíbí se mi to. Je to úplně špatně.
1.75%
1 1.75%
Nezajímá mě to, nečetl jsem.
10.53%
6 10.53%
Celkem 57 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013
#12
Antošík: Já a Zmok se o tom pobavíme a asi to vytiskneme na srazy. Případně se k nám můžeš připojit a nějak se domluvíme.

Moje první dojmy:

Začnu s těmi pozitivními:

Velice se mi líbily ilustrace od Azuliany. Už jsem jí říkal, že ujíždím na Art Deco a ona mi doporučila ať se mrknu sem. Velice mě zaujaly a jsem za ně rád. Raritystarry

Samozřejmě se mi líbily i další, mohu například zmínit Baterku, který mě naprosto uchvátil a také Flattieho, který také dělá čest své přezdívce a umu. No a samozřejmě Zmok, ten mě také velmi potěšil a u jeho avataru jsem se zasmál. Pinkiegasp

Povídky jsem ještě nečetl, ale rozhodně se na to podívám. S těmi ilustracemi to bude bájo, ale samozřejmě to není jen kvůli nim. Zajímá mě ta kombinace. Pinkiehappy

Nyní ty negativní:

Je to spíš pro Rwakka a Aidrien

Vy si vážně myslíte, že by se objevil nějaký s prominutím "blb", který by to hromadně tiskl a prodával? Když jsem to četl na začátku v prohlášení, že to není za účelem zisku, řekl jsem si, tak jo, jednou to tam být muselo, ale proboha, dávat do zápatí, že to je jen pro osobní využití? Co kdybych to chtěl přečíst kamarádce? Bylo by to proti vaším striktním pravidlům a blá blá blá, najednou by se to dovolilo a znovu blá blá blá. Facehoof

Vaše paranoidní a neopodstatněné představy mě velice znepokojily a trochu i znechutily celkový dojem. Applejackunsure

Trochu mě naštvalo, že když se mě včera Aidrien zeptala, jestli chci něco vzkázat na konečnou stránku, tak už mi nebyla zodpovězena otázka, co psali ostatní, abych tam nenapsal nějakou kravinu, čas na odpověď sis najít mohla, nebo se zeptat aspoň ještě jednou, ale takhle jsem díky neochotě komunikovat ztratil možnost mít tu větu na konci a to mě teď když to vidím docela mrzí. Applejackconfused

Závěr: Každopádně, rád bych poděkoval všem účastníkům a lidem, díky kterým tento sborník vyšel, nezávisle na tom, co dělali. Jsem rád, že se tu něco takového objevilo a hlavně, že se to dotáhlo do konce. Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 21.03.2014, 21:47
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Frolda - 21.03.2014, 23:20
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 22.03.2014, 10:29
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 06.04.2014, 00:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)