Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 21: Testing, Testing, 1, 2, 3
#48
Best episode ever ? Asi ne.
Best S4 episode? Totally Pinkiehappy
Odjakživa moc fandím Dashie, aby se dostala mezi Wonderbolty, takže mi po první minutě bylo jasný, že si tenhle díl zamiluju Rainbowkiss
Přikládám své myšlenky během sledování (plus pár dojmů po sledování) :

- Rainbow má psát test? Tak to bude zajímavý Rainbowlaugh
- Twilight bude Rainbow učit? Už teď ani jedný z ní nezávidím.
- Dashin postoj k učení mi tak moc připomíná svůj vlastní, že začínám mít kapku obavy (protože, narozdíl od ní, já žádný osvědčený styl učení NEMÁM Twilightangry2)
- "Hey, I am not that tall!" - Konec spekulování lidi, je vyšší Rainbowlaugh
- Rainbow blbne s židlí. Směju se.
- Přidává se Owlowiscious. Chechtám se.
- Přidává se Spike s bubínkem. Válím se smíchy po podlaze.
- Spike a Owl se raději klidí ze záběru. Další smích.
- Doposud jsem z Dashina sebevědomí usuzoval, že celou tu historii má vážně zvládnutou, takže mě ta její neznalost dost překvapila.
- Mimochodem, opravdu lituju toho, že jsem těm jejím odpovědím na Twilightiny otázky napoprvé nerozuměl. Užil bych si tu scénu o dost víc.
- Ona že je to všechno chyba Twilight... ? Rainbowhuh Rainbow, kopeš si tady vlastní hrob...
- Asertivní Fluttershy Twilightsmile
- Představení ? Paráda, především Angel v roli Celestie neměl chybu Rainbowlaugh
- Rapování mi do MLP sice moc nesedí, ale Pinkie se toho zhostila pěkně.
- "Rarity, you look ridiculous." Měla štěstí. V jiné situaci by ji Rarity usmažila.
- Nechci lpět na detailech, ale nemůžu se nepozastavit nad tím, jak mohla Rarity za tak krátkou dobu vyrobit všechny ty kostýmy. A nechce se mi moc věřit tomu, že je tam měla předem.
- Už předtím mi došlo, že když už hodlají Rainbow zasvětit do vícero stylů učení, budou tam muset nějak přimontovat i Applejack, ale netušil jsem jak. Nezklamala Rainbowlaugh
- Helikoptéra... ? Ale co, už tam byly i divnější věci.
- Sad Dashie... Fluttershysad
- Jak moc praktický je dávat si dostaveníčko na místě, kam se zemští poníci sami o sobě nedostanou ? (Leda by byli zkušení stromolezci nebo Pinkie).
- "E.U.P." následováno "Eeyup" - Parádní moment Rainbowlaugh
- Herdek, to té choreografie zapletli snad půlku Ponyvillu.
- Takže to ani nevnímala ten ohňostroj ? Ale notak...
- Nebylo nutný to tak protahovat. Všem bylo jasný, že to dá Pinkiesmile
- Mimochodem, to tomu pokr fejsovi vážně stačilo přečíst jednu stránku testu, aby zkontroloval všechno ?

Dash-Wonderbolt, Twilight v jedné z hlavních rolí, tématika učení, nepřehnané zastoupení celé Main 6, spousta vtipných situací, dobré ponaučení na konci... Kromě toho, Spike se sice opět objevil jen v komických situacích, ale alespoň z něj nikde neudělali pitomce, takže dobrý. Tahle epizoda toho má opravdu hodně, alespoň pro mě. Řídím se zásadou, že nic není dokonalé, takže ji hodnotím "jen" jako výbornou Twilightsmile

Pod Rainbow Falls jsem napsal:
(18.01.2014, 22:41)Krawik Napsal(a): P.P.S. Pějí na ni chválu. Už zase zachránila někomu z nich život. Podruhé je naučila důležité životní lekci. Kdy už z Rainbow Dash konečně udělají Wonderbolta ?! Ajbemused
Teď přidávám do seznamu: "Zná bezchybně jejich historii."
It is going to be Celestia who will judge you, not me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 21: Testing, Testing, 1, 2, 3 - od Krawik - 06.04.2014, 01:28

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: