Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 21: Testing, Testing, 1, 2, 3
#49
Nečekal jsem, že se budu tak smát a zároveň pak budu mít i slzy v očích. V tom díle bylo strašně moc nového a svěžího.

+ Historie Wonderboltů od samého počátku a jména jejich hlavních pegasů. To bylo pro mne hodně veliké překvapení.
+ Opal a Angel v kostýmu Luny a Tii, co hrají scénu, kdy Tia vyhnala Lunu na měsíc?. Tohle bylo geniální. Já řval smíchy. Rainbowlaugh
+ Rapující Pinkie byla awesome.
+ Hrozně moc mě těší, jaká Twilight je. Že i přes veškeré neshody, dokázala pomoci RD ve zcela jiné metodě učení.
+ Fluttershy, která měla na sobě Celestiiny věci v tom vypadala úchvatně. Pinkiesmile
+ Nové kreslené pohledy z ptačí perspektivy byly výborné.
+ K tomu vrtulníku: Neměla ta klisna za kokpitem v minulých dílech horkovzdušný balon? Je vidět, že technika jde i v Equestrii mílovými kroky kupředu. Asi zkoušela prototyp. Rainbowlaugh

+ No a samotná RD.
Tady jí to náramně sedlo a bylo krásně vidět, jak se prostě nemůže nic naučit, když se použije metoda někoho jiného. ( Ty její legrácky se židlí a pak foukačkou mě odrovnali Rainbowlaugh )
Tohle nové zjištění, že pegasové mají takové schopnosti v soustředění se za letu, posouvá tyto poníky zase o kousek jinam a v tomto díle bylo vidět, že osobnost pegase je záhadnější, než se čekalo. To mě dostává do dalšího bodu a tím je změna podnebí, když pegase něco trápí.

To, jak si RD lehla na ten obláček, schoulila se do klubíčka a přenesla svůj smutek do toho mraku, který spustil déšť, tak tam mi normálně vyhrkly slzy a teprve po druhé jsem si musel stopnout díl a trochu to rozdejchat. To bylo hodně emotivní.Pinkiesad2

Jak píši: Od samého začátku dílu, až po konec jsem se moc bavil a musím se omluvit, když jsem si v duchu říkal, že tato epka asi nebude nic moc, pokud se bude opět jednat o RD a Wonderbolty, kteří tu už ve 4S byli. No a jak se to krásně povedlo Pinkiesmile

Celá epizoda se nesla v Maně6 duchu a takovou pomoc od všech si Dashie zasloužila. A my vlastně s ní. Takhle nám poníci také pomáhají v tom, jak se budeme i nadále dívat na další epizody a mě tento díl velmi zahřál u srdce. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 21: Testing, Testing, 1, 2, 3 - od Blue Storm - 06.04.2014, 02:39

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)