Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 21: Testing, Testing, 1, 2, 3
#62
Ibaže tá epizóda nebola len o snahe v učení, ale hlavne o tom, čo sa snažilo povedať záverečné poučenie. A to že každý má odlišné spôsoby učenia a treba ich rešpektovať. Rainbow, ako je v epizóde naznačené, sa nedokáže len tak klasicky niečo naučiť, ale potrebuje pri tom lietať, akurát práve v dobe, keď ju každá z priateliek učila v ich štýle, si to neuvedomila, keďže bola z nich zmätená a sama si neuvedomovala, že tú svoju schopnosť vnímať rôzne veci počas letu môže využiť i na učenie na test. Niekto sa proste učiť hocijak nedokáže, hoci sa i snaží, Rainbow sa síce nesnažila z dôvodu, čo som teraz uviedla. Každý má iné vnímanie.

A teraz k môjmu hodnoteniu.
Pred zhliadnutím som túto epizódu dosť podcenila, netušila som, že epizóda s takým názvom môže byť tak epická.
Ale začnem záporom.
- Pesnička. Rap proste nieje môj štýl (je môj najneobľúbenejší), melódia "žiadna", bez štipky emócií, to sa do MLP nehodí a po ďalšie, preboha prečo zase Pinkie?? Ajsleepy Podľa mňa už keď chceli tento song vložiť do MLP, tak rozhodne nie do tejto epizódy a nemala to mať Pinkie, ale Rainbow. Veď tá nemá jediný vlastný song v celom seriáli (už naň tak dlho čakám) a práve tento by jej neuveriteľne sadol pre jej cool osobnosť. To ma teda sklamalo. Ale je to i jediný zápor tejto epizódy, ktorý som pre jej úžasnosť dokázala prehliadnuť, i keď ma trochu trápi.

+ Štýl učenia Rainbow. Tiež ma prekvapilo, že tá, čo sa toľko pripravuje stať sa Wonderboltom, toľkým si ohľadom toho prešla, toľko dokázala a zrazu sa ukáže, že nevie nič o ich histórii. Ale vzhľadom k epickosti epizódy mi to úplne prestalo vadiť a dokonca som za to i rada. Veľmi ma to dojalo.
+ Hádka Rainbow a Twilight. Hádky a zmierenie medzi mane six mám rada, pridáva to na epickosti.
+ Predstavenie s maznáčikmi. Rainbowkiss Mne to teda prišlo extrémne cute, ani nie tak vtipné. Angel ako Celestia a Opal ako Luna -úžasné. Rainbowlaugh
+ Fluttershy ako Celestia a Rarity ako Luna Rainbowlaugh
+ Snaha Mane 5 pomôcť Dashie -scénka počas jej učenia za letu a ešte predtým tá hudba, keď Rainbow zistila, že sa všetko naučila, strašne dojemné. Pinkiesad2

Takže v zhrnutí, vlastne som nič nové nepovedala, len to čo ostatní. Moje hodnotenie: 10/10.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 21: Testing, Testing, 1, 2, 3 - od Annabell - 07.04.2014, 13:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)