14.05.2014, 13:44
Santhiras
Nick: zní mi to trochu španělsky
Titul: ok
Avatar: Jé cute Bezzubka
Podpis: Fenix je super
Nick: zní mi to trochu španělsky
Titul: ok
Avatar: Jé cute Bezzubka

Podpis: Fenix je super
|
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
|