Anketa: máte tedy i nějaký faktor i vy?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1
0%
0 0%
2
100.00%
1 100.00%
Celkem 1 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Pony- Syndrom Úspěchu
#4
... a pak jsou tu takoví, kteří na tenhle obraz kašlou a jedou si svoje, jsou spokojení a ve finále i úspěšnější, než ten "mladý a úspěšný", kterého tu Elevea popisuje. Jasně, můžeš se o to snažit a pak třeba i budeš takový, pak ale přijdeš na to, že je ti to k ničemu.

Že má někdo rád zbraně? No tak ať má... jak to souvisí s tím, co je to za člověka? Zanedbatelně - žádná výrazná kauzalita tam není. Tu si tam hledají většinou ti, kteří jsou příliš líní na to, aby se nějakým hodnocením blíž zabývali - asi jako "jsi brony, musíš být na chlapy".

A fakt, že 99% populace žije průměrný nalajnovaný život mě tak nějak netrápí, protože takhle žít nehodlám. A MLP mi ukázalo jednu z možných cest, kudy na to a tak se jí držím. Světe div se - vzdor všem pochybovačům, posměváčkům i haterům, kteří si tím patrně něco kompenzujou - ono to funguje Twilightsmile

Je to dva roky zpátky, co jsem byl zahrabaný v podobných úvahách. A i když se tomu smála většina lidí okolo, řekl jsem si, že si život vezmu podle zásad, které MLP:FiM reprezentuje každou epizodou. No a dneska se zase můžu smát já Rainbowlaugh jsem člověk jaký jsem chtěl být a jsem na to sakra hrdý. Někdo si to vykládá jako slabost... no obvykle ne dlouho.

Sice se budu opakovat, ale už je to dlouho, co jsem tohle viděl, tak je načase to zas vytáhnout na světlo Pinkiesmile zdravím Legedena a OWA Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: My Little Pony- Syndrom Úspěchu - od Jamis - 08.06.2014, 22:58

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)