Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Umělecké místečko, pro kresleníčko
#15
Omlouvám se, dlouho jsem nic nepřidala, protože jsem dlouho nebyla na bronies. To se ale pokusím napravit. O prázdninách sem si slíbila, že nakreslím minimálně 50 obrázků a to hodlám splnit, tak snad si najdu čas, abych je sem přidala Twilightblush Twilightsmile Nicméně dnes jsem se snažila oprášit jednoduchou kresbu na PC (PNG své OC, kterou mám mimochodem opět jinou) a musím uznat, že kreslím hůř než kdysi. Podle mého názoru.

Tady je moje velmi staré OC Lovera, které jsem se snažila úplně předělat a vzniklo z toho tohle. Je to ta nejnepovedenější, proto je raději na začátku. Vypadá spíše jako hříbě než dospělá klisna Rainbowlaugh Vzhled není definitivní Ajsmug
[Obrázek: 5368d4e92b_98361352_o2.png]

Tady je moje nejpovedenější OC, které jsem si dnes vytvořila (Omlouvám se, ale nemá jméno),na dvou kresbách. První kresba je hezčí než ta předchozí, asi. Podle mého názoru ano. I když v mém pohledu získává plus za ty barvy, které se mi konečně nějak podařily sladit Twilightsmile No, a ta druhá je nejhezčí z těchto tří. Akorát jsem tam nenakreslila CM Pinkiegasp
[Obrázek: c0187c67db_98361383_o2.png]
[Obrázek: 0403bd2a35_98361734_o2.png]
Apples everywhere Pinkiecrazy
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Umělecké místečko, pro kresleníčko - od Thalia - 29.06.2014, 00:27

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)