01.11.2014, 13:52
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01.11.2014, 13:52 uživatelem Elchar. Edited 1 time in total.)
Nick: Nevim, co je Ajdrian 
Titul: Brony
Avatar: z LoE, že? Zatím jsem neměl příležitost to vyzkoušet při žádném otevřeném víkendu, ale doufám, že se mi jednou naskytne
Podpis: Wtf...

Titul: Brony

Avatar: z LoE, že? Zatím jsem neměl příležitost to vyzkoušet při žádném otevřeném víkendu, ale doufám, že se mi jednou naskytne

Podpis: Wtf...


(aktuální k 20.2.2017)