Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twilight teleport range
#9
Zrovna u jejího teleportu to krásně naznačuje, jak ten seriál jde dopředu.
Ve druhém díle první serie totiž použila teleport proti NMM. Ano, sice s rozeběhem, ale i tak byla celkem rozhozená a chvilku jí trvalo, než se vzpamatuje. Tudíž ten teleport nejspíše ovládala krátce a i tím to zvládala jen na malou vzdálenost..
Postupem času už jí to dělalo stále menší problémy a dokonce i s sebou vzala Spika, jakož to druhého pasažéra, když prchali před davem galapártylístkuchtivých poníků. Ano... Spike byl poněkud očouzený. Ale to bych poukazoval spíše na to, že v čisté energii, překonávali spolu i pevné překážky.

Pak už jí to nedělalo prakticky žádný problém. Když chtěla v sadu zviklat unavenou AJ, aby jí mohla pomoci se sklízením jablek, tak se jí stále pletla do cesty svým teleportem a to už prakticky ihned rozpoznávala prostor kolem sebe. Pinkiesmile

Největší pokrok byl u ní ale vidět ve druhé serii v Lesson Zero. I když poněkud lehce narušená, tak přesto zvládala teleportaci levou zadní. To proto, že toto kouzlo už dělá jakoby rutině a přesně se trefí, kam má.

No a samozřejmě, když pak ve čtvrté serii dostala koňskou dávku magie a zkušeností hned od tří dalších alicornů. S určitou koncentrací a usměrněním myšlenek, by zvládla teleportaci prakticky kdekoli v Equestrii a i mimo ní.

Podle mne je to s magií a i právě tou teleportací, jako s fyzickou námahou. Jsem necvičený člověk co sedí u počítače a má má vyběhnout na vrchol kopce ( zadání cíle ). Poprvé tam na tom vypustím duši a svaly mě bolí ještě pár dní. Avšak po několika pokusech to jde lépe a lépe a pak konečně dosáhnu kýženého vrcholu. Za pár týdnů už zlehka vyběhnu ten kopec a ani se pořádně nezpotím.

Takhle si to představuji i u učení magické teleportace. Zadání cíle: Přenos sama sebe na druhou stranu pokoje. Poprvé mi potečou i kapky potu a celé tělo mě bude bolet. Avšak po chvíli, dojde k sepnutí těch správných buńěk v mozku, roh zesílí tok energie a přenesu se poprvé na druhou stranu. Po druhé to už bude lepší a po desáté se už budu teleportovat i na podstatně vzdálenější místa a to bez námahy.

Takhle to vidím já. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Twilight teleport range - od xsoft - 12.12.2014, 18:37
RE: Twilight teleport range - od DaveL - 12.12.2014, 18:42
RE: Twilight teleport range - od xsoft - 12.12.2014, 18:46
RE: Twilight teleport range - od RadlanJay - 12.12.2014, 19:01
RE: Twilight teleport range - od Foxtrot - 12.12.2014, 19:34
RE: Twilight teleport range - od matesds - 13.12.2014, 15:56
RE: Twilight teleport range - od Twingo - 14.12.2014, 00:58
RE: Twilight teleport range - od Fun1k - 14.12.2014, 00:22
RE: Twilight teleport range - od Blue Storm - 14.12.2014, 05:31
RE: Twilight teleport range - od Azuliana - 14.12.2014, 10:52
RE: Twilight teleport range - od Fun1k - 14.12.2014, 17:06
RE: Twilight teleport range - od BatygameCZ - 16.07.2015, 20:55
RE: Twilight teleport range - od blesk1j_CZ - 16.07.2015, 22:48
Twilight teleport range - od Glory Rogue - 29.12.2015, 16:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)