19.12.2014, 21:36
Akame ga kill! je určitě velice dobré, líbí se mi ta jednoduchost a hlavně charaktery (Main mi připomíná Pinkie), ale u mě jednoznačně vede Akame
Zatím jsem skoukl jen pár dílů, ale je to super
Zatím jsem skoukl jen pár dílů, ale je to super
