Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
No... S Cadence by som asi musela na pár min. roydýchať alebo by som najprv bola v panike že asi mám alucinácie Rainbowlaugh

Ale ni.. rozpíšem sa normálne. Spýtala by som sa aké je to byť poník (of course Rainbowlaugh) poukazovala by som jej všetko, čo tu my máme. Napríklad by som sa jej aj spýtala ako prišla k CM Nepozvala by som ju do reštaurácia na obet. (it's logic... xD pretože by asi omdlela keby uvidela ako my jeme mäso Rainbowlaugh) tak by som jej našla nejaké seno a pripravila jej z toho nejakú lahôdku. Pozreli by sme si nejaký smiešny film s pop-cornom alebo by som ju najideálnejšie pozvala do kina Pinkiehappy. Potom by som sa jej aj spýtala čo chce robiť a to by sme aj robili. Ku večeru by som ju zaviedla napríklad na západ slnka a rozprávali by sme sa. A keby už mala odísť? Tak by som ju držala v náručí a revala nak neodíde Rainbowwild

[spoiler: A potom by som sa vzbudila a zistila že to bol sen Rainbowderp ale nie... robím si srandu Rainbowlaugh]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Co byste dělali, kdyby jste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem? - od SceleRisque - 03.01.2015, 19:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)