Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K zamyšlení - Železnice vs. silnice / lidé nadávající na České Dráhy a další...
#32
(31.03.2015, 13:27)Elevea Napsal(a): Tak výhoda cestování vlakem nebo busem oproti autu je o tom, že se nemusíš věnovat řízení, řídí to profesionál, a jsi ve velkém, jinými slovy nebudeš tak unavený.  V cílové stanici vylezeš a nejsi tak dolámaný, jak když vylezeš z auta, protože celou cestu musíš držet volant.
S tou únavou a profesionalitou je to dost individuální věc. Popravdě jsem občas víc zničenej z vlaku než z auta, jedinou vyjímkou je spánek, avšak ne vždy se mi chce spát ve vlaku... Ono to celkově souvisí s kvalitou dopravního prostředku.
Držení volantu je při řízení asi to nejmenší, spíš víc záleží na prostředí a dopravní vytíženosti.
Co se týče bezpečnosti, tak vlak je dobrej, ale s autobusem to je horší jak v autě.
(31.03.2015, 14:08)DoktorPetr Napsal(a): Pro mě osobně je vlak pohodlnější, protože v něm si můžete dojít na záchod aniž byste se báli, že vás v zatáčce nějaký magor strhne do příkopu. Na železnici také jsou zatáčky to ano, ale vlak jede plynuleji a díry na trati nepocítíš tak jako na silnici...
Tak na magora narazíš i ve vlaku, sice tě neztrhne do příkopu, ale rozbít ti ciferník může během chvilky, když mu třeba nedáš peníze (zlatí opilci Rainbowlaugh). Toto je spíš problém samotných lidí a ne dopravních prostředků.
Pokuď si zvolíš vhodné auto, tak díry skoro neucítíš. Ajsmug

Osobně mi nejvíce vyhovuje moto/auto potom vlak a až nakonec bus.
Autobus má nevýhody vlaku a přitom má nižší komfort, bezpečnost a nakonec se mi v něm dělalo špatně na delších cestách.
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: K zamyšlení - Železnice vs. silnice / lidé nadávající na České Dráhy a další... - od Miky - 31.03.2015, 23:22

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)