Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
Je velice těžké si vybrat, ale kdybych měl jen jeden den, nejspíš bych si vybral princeznu Celestii. Trollestia Myslím, že prvně bych se uklonil jejímu majestátu a zdvořile ji u nás uvítal... načež bych to asi nevydržel a vřele ji objal. Mohli bychom si třeba zajít do cukrárny a určitě bychom šli na procházku do přírody. Řekl bych jí všechno, co by chtěla vědět, ale většinu času by mluvila ona, protože mě zajímá tolik věcí... historie Equestrie, magie, dlouhověkost... a já bych vděčně poslouchal a byl tu jen pro ni. Také bych ji požádal, pokud by chtěla, jestli by mě vzala na záda a proletěla se se mnou. Raritystarry Je to veliká drzost, já vím, ale také veliká touha a ona je natolik přátelská, že i kdyby neměla zájem, neurazila by se, že jsem se zeptal. Ale ať už by souhlasila, či ne, pak bych se já spustil na všechny čtyři a nechal princeznu, ať mi ona vleze na záda, abych ji mohl povozit. Pinkiehappy Na konci dne bych se s ní rozloučil dlouhým přátelským objetím a políbil bych ji na nos (na čelo by to bylo lepší, ale tam bych se asi kvůli rohu nedostal).
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem? - od Anemonis - 06.04.2015, 12:45

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)