Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
Já bych bez váhání zvolila Pinkie!  Pinkiehappy 
Napřed bych byla asi štěstím bez sebe, že s ní můžu strávit celý jeden den! Až když bych se vzpamatovala, tak bych ji provedla po té naší vesničce, ale to co nejrychleji, aby se Pinkie nezačala nudit.  Pinkiehappy Pak bych ji odvedla do kuchyně, aby mi ukázala, jak se správně pečou ty její cupcakes. (Teď nemyslím ty z té fanfikce!) 
No... Tak bychom pekly a cpaly se dobrotami a přitom by mi musela vyprávět o všem možném, co se dělo a děje v Equestrii. Ještě by mi mohla pomoci vymalovat.  Pinkiehappy  Už nějakou dobu tu mám rozdělanou zeď, na kterou si postupně přikresluji své oblíbence z různých animáčů a Pinkie tam bohužel stále chybí!  Pinkiesad2
Na pozdní odpoledne bych pro ni uspořádala piknik, kde bych ji seznámila se svými přáteli a rodinou. Po celou dobu bychom si dělaly spoustu selfíček, Pinkiehappy  abychom měly něco na památku, přece jen, takový den by se pak už asi neopakoval!  Pinkiesad2 
A večer by byla rozlučková párty v Pinkie stylu! Spousta balónků a zábavy. Až by nakonec nastal ten smutný okamžik, kdy bychom se musely rozloučit.  Pinkiesad2 
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem? - od MájC - 22.06.2015, 12:40

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)