Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K zamyšlení - Mohou prášky změnit život?
#8
Nějak mi přijde, že sis vybral špatnou grupu. Tady si většina lidí místo psychofarmak dávkuje kouzelné mluvící koníky. Rainbowlaugh

No, ale vážně. Jistě, že mohou změnit život, ale to jak k lepšímu, tak i k horšímu. Myslím, že by se měly brát po důkladné konzultaci a zvážení všech možných aspektů. Znal jsem pár lidí na antidepresivech a jak to s nima mlátilo o zem (někdy doslova- serotoninový syndrom for the win), bylo docela děsivé.

Z toho důvodu jsem se té možnosti osobně vyhýbal. Tak nějak jsem tehdy dospěl k závěru že čím víc si toho o nich čtu, tím míň se mi to líbí. Dávná kamarádka o tom měla takovou průpovídku ve smyslu že antidepresiva nedělají svět přijatelnějším pro tebe, ale dělají tebe přijatelnějšího pro svět.

Skončil jsem u názoru, že toho nemám sice zrovna moc. Ale co mám, to z velké části sídlí v mojí hlavě a cením si toho víc, než abych to vyměnil za stav blažené otupělosti.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: K zamyšlení - Mohou prášky změnit život? - od Discordian - 05.07.2015, 17:34

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)