Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies for Good
#4
Zminoval jsem se o nich na Jamisove prednasce, maly recap:

- BfG jasne - povedomi o nich mam asi tak jako ze na ruznych bronies akcich dostavaji vytezek z charitativnich aukcich (Galacon, CZQ, ..)
- ze konkretne na CZQ s tim byl desny oser vybehat tolik uradu (7), aby to vubec bylo
- je mozne, ze na akcich maji i vlastni stanek, kde kdyz se zastavim a zeptam se, tak mi k tomu neco reknou
- muzu jen doufat, ze penize dorazi na spravne misto a opravdu pomohou
- netusim na co konkretne ted penize vybiraji
- netusim na co konkretne penize uz vybraly
- netusim jak vypada "to", na co penize jdou (skola? saty? ucebnice? socialni pomoc? ..)
- tusim, ze by to mohlo jit nekam do Afriky, nebo na podobna mista
- BfG je pro me nepruhledny blackbox, ktery netusim jak funguje (a vlastne to ani vedet nechci, nijak me to k tomu nemotivuje. Nic ve zlem. Na svete je urcite tuna jinych, podobnych, organizaci, co urcite maji svuj dobry duvod. Znat je vsechny nemohu).
- to, ze penize jdou na BfG me nijak nemotivuje je posilat
- daleko vic me motivuje styl, jakym se aukce na conech vede
- Perry dela aukci jak u nas tak v Nemecku. Jestli je clen BfG netusim.

Mozna blby, ale nazorny priklad. Poslal(-i) jsme nemale mnozstvi penez na Libusi v Australii (rekneme 1/4 toho co se vybralo na CZQ).
Jen z threadu https://bronies.cz/Vlakno-Plysova-Libuse...pridate-se vidim, ze se to povedlo, ze plysak je, ze cestuje.
Staci na to .. ja nevim .. "3 blbe fotky" z Australie. No a super. To mi staci a zahreje me to u srdce.
U BfG tenhle pocit bohuzel nemam. Opet, muzu jen doufat a verit, ze penize jsou tam kde maji byt.

Pisu tak jak mi to na jazyk prislo. Urcite, kdybych hledal, tak bych nasel odpoved na spoustu otazek.
Pak byste ale neslyseli tenhle nazor, ktery moznam nemam jen ja.

Uprimne? Vybrat penize, nekomu predelat pokoj vytapetovanim MLP tematem, MLP povlikanim, MLP plysakama a pak natocit 30s jak se tvaril, kdyz to videl, treba by prispelo vice lidi.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Bronies for Good - od Luna May - 11.07.2015, 21:32
RE: Bronies for Good - od thesecret1 - 12.07.2015, 22:06
RE: Bronies for Good - od Luna May - 12.07.2015, 22:25
RE: Bronies for Good - od xsoft - 13.07.2015, 16:06
RE: Bronies for Good - od Melgarh - 13.07.2015, 16:25
RE: Bronies for Good - od Frolda - 13.07.2015, 20:25
RE: Bronies for Good - od Luna May - 13.07.2015, 21:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)