Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 2.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci Pozor! Blesk maluje [Ručně | PC]
#23
Ahoj poníci, po dlouhé době tu jsem zas a mám pro vás další výtvor. Tentokrát to je černobílé a předem se omlouvám za kvalitu obrázků, snažil jsem se to vyfotit jak to šlo ale kdybych měl skener tak by to bylo o něčem jiném. Ale k věci.
A tentokrát to není další obyčejný příspěvek ale speciální za pětistovku postů co jsem udělal vlastníma kopítkama.

!!! 500 příspěvků poníci !!!

Asi možná znáte a hrajete roleplay. já hraji RP Pod černou vlajkou a na tohle téma jsem něco nakreslil. nakreslil jsem scénu když jsme útočily na nakladní lod jako trenink.
tady máte ten příspěvek v citátu
(01.06.2015, 21:55)blesk1j_CZ Napsal(a): Jak jsem uslyšel že máme střílet tak jsem si řekl Tak oni nám chtějí zdrhnout jo? Namířil jsem na tu loď a vypálil jsem fialovej paprsek a zasáhnul jsem stěžeň. Uplně se rozlomila, to samé udělam i na ostatní stěžně. A všimnu si že používají i pádla a vypálim další paprsek ktery zničí jejich pádla na jedné straně. Kapitánko, teť už nejsou schopbý plout, maximálně jenom do kruhu a to je jim k ničemu. (ano, moje magie má stejnou barvu jako Twilight)

A tady už máte ten obrázek:
[Obrázek: aqtFq0i.jpg]
A tady jsou přiblížená místa
Detajli nákladní lodi:
[Obrázek: SooiYwj.jpg]
A tet tu je další čás speciálu protože od tet už mám nakreslené svoje OCčko. (jaký bude mít hřívu a CM a ne barvu, to už jsem měl dávno vymyšlené)
Seznam te se smojím OCčkem... vlastě semnou ve formě poníka.
Seznamte se s Bleskem!!!
[Obrázek: WnNJXdH.jpg]
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Poníci Pozor! Blesk maluje [Ručně | PC] - od blesk1j_CZ - 25.07.2015, 15:44

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)