19.08.2015, 16:19
Tak už je mám taky a musím říct, že jsou fáááááákt skvělí :3 :3 Jsem moc ráda za ně :3 :3 :3
Jinak jsou z Kauflanku kus za 35Kč
Jinak jsou z Kauflanku kus za 35Kč

ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT I NA SEBE SAMÉ JE DŮLEŽITÉ, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT I NA POVINNOSTI A, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. 
Moje MLP Sbírka: >>> ZDE <<<
Moje sbírka momentálně činí přes 1650 poníků https://data.mlpmerch.com/checklist/466/
FB stránky kde mě můžete zastihnout a požádat nebo se podívat na různé rady o MLP --->

