Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GENERACE 15...
#2
Mno, ponik generace 15...ted mame generaci 4. Budu-li (pro zjednoduseni) pocitat, ze MLP je fenomenem uz nejmin 20 let, vychazi to 5 let na 1 generaci. Cilize, 9 (zbyvajicich generaci) x 5 = 45let. Takze generace 15 bude v roce 2060. Uvazujme dale. Vynechame pro zjednoduseni vsechny mozne katastroficke scenare (3 svetova jaderna valka, dopad asteroidu, vrazedne klima).  MLP je americky serial. A Americane dluzi Cine. Takze 2 moznosti:

1/Da se tedy predpokladat, ze v roce 2060 budou prava na MLP, ne-li cele Hasbro vlastnit Cinane. Dale - jak bude vypadat cilovy divak v roce 2060 - 6 leta cinska divka? Pravdepodobne. A jak bude vypadat scenar? Tak by podporoval oficialni ideologii. A jak bude vypadat ponik? Cinsky. Takze cely serial bude hodne barevny, cinska Equestrie bude moderni. A bude komunistisko kapitalisticka. Takze vysledny ponik bude: 3D, dokonale renderovany do posledniho chloupku, bude pestrobarevny a ponika moc pripominat nebude. Bude mit takovy "anime look" , bude kolektivisticky a zaroven schopny se prosadit v konkurenci. "Pratelstvi" bude mit zcela jiny vyznam, pujde o pratelstvi ke kolektivu, ne k jedinci. Bude pouzivat hypermoderni technologie. Bude to neco mezi timhle a timhle:

[Obrázek: 232094__safe_fallout-equestria_-fwdslsh-....jpeg.jpeg]
[Obrázek: 242671_magicalnekolenlen_twilight-princess.jpg]

2/nejakym zazrakem zustanou prava americanum - jak bude vypadat USA v roce 2060? Podle me nebude existovat - rozpadne se na jednotlive staty, nebo soustati. Moralka bude trochu volnejsi, zivot nebezpecnejsi, velka propast mezi bohatymi a chudymi. Osobne bych tipoval, ze vznikne samostatna rada serialu pro dospele fanousky - bronies. Jak by vypadal takovy ponik - stejne jako v cine dokonala 3d animace (technologie uz na to budou), hypermoderni technologie. Rozdil bude v tom ze americky ponik bude trochu dekadentni, individualisticky proste bude muset by cool. Predstavuju si ho jako nejakou futuristickou verzi FOE ponika, asi takhle>

[Obrázek: full.png]

ale nastesti predpovidani budoucnosti nepatri k mym silnym strankam Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
GENERACE 15... - od Baterka - 06.11.2015, 16:04
RE: Generace 15... - od Mácaman - 06.11.2015, 16:48
RE: GENERACE 15... - od Cwossie - 06.11.2015, 19:05
RE: GENERACE 15... - od Azuliana - 06.11.2015, 19:06
RE: GENERACE 15... - od Baterka - 07.11.2015, 20:40
RE: GENERACE 15... - od Elevea - 08.11.2015, 18:34
RE: GENERACE 15... - od Baterka - 08.11.2015, 20:53

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)