Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PRODEJ] Czequestria & CZ/SK bronies placky, trika atd.
#42
(09.11.2015, 19:35)Jita32 Napsal(a): Takže co jsem pochopila - pískovcovou Libuši seženu jen na karaoke? Raritycry

Edit - aha, tak ne xD mně osobně je jedno, zda bude 2014 či 15, ale kvůli výbavě a rodičovi, který nevrlý nechce to lepidlo koupit, bych prosila tu zdravou. Doplňuji ještě můj příspěvek nahoře, že bych ho převzala v Pátek či klidně později, někde v Praze 15 či 10, domluva když tak na tom skypu

Ne, stačí se domluvit a v Praze předat - akorát ta pískovcová tě vyjde na víc, než velký plyšák. Existuje jich málo a dodělávat se nebudou (jde o zakázkový 3D tisk). To jen pro upozornění.

Předání klidně v pátek - brony byt (jehož regály v předsíni slouží mimojiné i jako sklad všech těhle věcí) je na Palmovce, takže vcelku nedaleko.

Pro tyhle účely se spíš hodí Soukromé zprávy tady na fóru Twilightsmile Ne každý má chuť si do počítače instalovat takovou hydru jako je Skype.

(09.11.2015, 22:50)blesk1j_CZ Napsal(a):
Citace:Vlajky mame ale to na prodej neni, jsou na dekoraci plus na vlajkach jsou cenne a legendarni podpisy a ty vlajky maji hodnotu, v prepoctech, na desitky tisic.
Tak to by mně teda nenapadlo. Myslel jsem si že to jsou normální vlajky které by se mohli prodávat jako tryčka. (Jestli mně chápete) Ale že to byly dekoračnní vlajky tak by mně to mnělo napadnout dřív.

Vlajku jako tričko nechápu Rainbowlaugh nota bene, když CZ/SK bronies trička mají stejný motiv jako ona vlajka Ajsmug

Dekorace s Libuší (cca metr na šířku a 190 na výšku) - těm se říká buď banner nebo roll-up.

[Obrázek: 12072832_10204565541688706_9160396901954...e=56C056A4]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [PRODEJ] Czequestria & CZ/SK bronies placky, trika atd. - od Jamis - 10.11.2015, 10:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)