Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New mini series - G5 (EqG: Guardians of the EverFree?)
#6
TAK som vedela, že z toho spravia aj animovanú sériu... Prosím, len nech to nemá nič spoločné so súčasným EqG (pokiaľ by v tom *polepšená* Sunset nemala rolu)! Môj názor je dosť ovplyvnený, keďže som vernou fanynkou Sunset a pokiaľ to s ňou nemá nič spoločné (zvlášť s jej polepšením), tak to by bola najhoršia možná vec a jej absenciu by som nejak akceptovala len v prípade, že to nieje nijak prepojené s normálnym EqG... Dúfam, že tohto sa báť nemusím, fakt dúfam. Human 6 ma fakt nezaujímajú a EqG u mňa "žije" len vďaka Sunset. Bez nej to pre mňa nemá najmenšiu cenu. Sledovať zo zaujímavosti to pravdaže budem, ale nerátam s tým, že to na mňa urobí pozitívny dojem. Už len tá animácia vyzerá strašne...

EDIT: Ok, tak trochu to môžete ignorovať, je jasné, že sa jedná len o EqG "kids", takže so Sunset, zvlášť ako dobrou veľmi nerátam, pokiaľ by to malo s filmami niečo spoločné.

Mojou otázkou však je, či je to nejaký veľký projekt (normálny seriál), alebo len také "bezvýznamné" animácie?
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: New mini series - G5 (EqG: Guardians of the EverFree?) - od Annabell - 16.12.2015, 23:37

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)