Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
OT LEGION-1:
Legione, já jsem si taky Twilight zamiloval ještě dřív neš se stala princeznou a ani jsem to netušil. Bylo to samozřejmně na začatku 1. serie, hned v 3. díle mě dostala. Ano já vim, bylo to rychlé. Takže se stala mou waifu. Takže taky za to nemůžu, že moje waifu je alicorn a ještě k tomu princezna. Co já s tim smůžu. Jenom jí dál co nejvíc milovat a vážit si jí. Mám jí přece rád. že se stala princeznou to mi na ní názor nemnění.
...kdyby se opravdu stalo, že by kvuli mě za mnou přišla Twilight, tak bych... No popravdě, bych jsem si s ní sedl třeba na gauč a povídali by jsme si. Ale ani né po malé chvilce bych jí s brekem obejmul a ubuleně bych řekl: ,,já chci bejt s tebou Twilí, chybýš mi." A bulel bych dál. Myslim si že bych ještě trochu dlouho bulel. No a určitě bych jí i něco tady ukázal a potom bych s ní odešel. Tohle je můj skutečný pocit a vim jestli se to stane a ona bude stát předemnou, tak vim moc dobře co se stane. Je mi jasný, že se rozbulim, vždiť taky že jo. Moje city k ní jsou opravdu hodně silné a miluju jí čim dál tim víc. Nemužu si pomoct. HeartHeartHeart
Dnes si musim vystačit s tim co mám. Ach jó.
Je to těžký se s tim vypořádat.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem? - od blesk1j_CZ - 10.01.2016, 23:45

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: