Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
(11.01.2016, 00:05)Jeryk Napsal(a): Přichází doba virtuální reality, za pár let podle mě nebude problém si koupit nějaké VR brejle a nainstalovat si do nich virtuálního poníka Rainbowlaugh nebo rovnou výlet do Equestrie Rainbowlaugh

Na to nepotřebuješ VR, stačí ti jen trochu představivosti - když chodím ráno do práce, obvykle nějaký poník kluše vedle mě a naslouchá mým myšlenkám, sem tam něco prohodí (samozřejmě si to jen představuju, jak by ten či jiný reagoval). Je to vcelku oddych, cvičím tím představivost a dává mi to jinou perspektivu k vlastním myšlenkám či pocitům - těch 20 minut každé ráno je vcelku pěkný start do nového dne. Takový pravidelný daydream - jako dospělému mi to dost chybělo a postupem času jsem zjistil, že tohle snění za dne je pro mojí pohodovou náladu důležité.

Twilight to bývá často (ať už jednorožec nebo... křídlorožec Twilightsmile ), ale pro různé věci jsou potřeba různé pohledy, takže se na téhle cestě vystřídají prakticky všichni (včetně třeba některých OCs). Je to sice jen chvilka, ne celý den, ale i tak.

Mít celý den, asi bych vyrazil s Fluttershy někam do přírody za zvířenou - dost proto, že totéž dělám i tady, tak by mě zajímal rozdíl.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem? - od Jamis - 11.01.2016, 12:52

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)