Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 8: A Hearth's Warming Tail
#54
Mám pocit, že tohle je zatím jediná episoda ze season 6, kterou jsem viděla vícekrát... songs, I blame you for that.

+ songs (a všechny úžasný, perfektní jak měli všechny svou vlastní "náladu")
+ záporák Starlight (já ji zkrátka mám radši jako záporáka a fakt, že tady ho z ní udělali a přitom vlastně neudělali, YES + záporácké Starlight songy jsou best Starlight songy)
+ sarkastická Dash (nebo radši Snow Dash?)
+ You know you're doing your Pinkie Pie voice, right?  Twilightblush
+ background ponies (všechny ty postavy v pozadí, rodinní příslušníci, kostými v příběhu, omg Vinyl, všimli jste si že Octavia vždycky kouká na Vinyl?, Vinyl mluví na oslavě v příběhu, ale na konci episody s ostatními nezpívá, interesting...)
+ Dash imitující Starlight, teda Snowfall (Dashin úkol sezóny - vystřídat co nejvíce stylů hřív)
+ ježící se Starlight
+ Pinkie dramaticky couvá do mlhy
+ Luna jako duch budoucích Vánoc Rainbowderp (čekala jsem tam Twilight a tohle byl naprostý šok, který vyhoupnul tuto episodu na úplně jiný level, ne protože bych byla nějaký velký fanoušek Luny, ale protože si na ni vzpomněli a neskutečně se tam hodila - rozhodně víc než Twily)

Celkově se mi líbilo zpracování klasického vánočního příběhu do muzikálu, aby to ozvláštnili. Taky se mi líbilo, že to pro Starlight nebylo jako "nemám to rád, protože je to zráta času nebo bad past memories" ale "nemusím to, protože to poníci/lidi používají jako výmluvu". Sama nemusím třeba Silvestr přesně z toho důvodu. A i když jsem z ukázky doufala, že se Starly skutečně pokusí zastavit Hearth's Warming Eve (where did I get this crazy idea), nakonec jsem byla ráda, že skutečná Starlight k tomu měla přístup pasivní. "Když si poníci chtějí slavit, ať si slaví, já se do toho motat nebudu."

- samotný závěr mi přišel moc... hraný... uspěchaný... nevím, neviděla jsem tam ten správný moment, kdy Starlight pochopila, o co vlastně šlo. V jednu chvíli byla na jedný straně a v druhý už juchů, jdeme slavit. Zkrátka mi tam chyběl nějaký krátký moment před tím, než vešla do té haly plné poníků.

PS: Nemůžu si pomoc, ale pořád si představuju, jak AJ, Pinkie a Luna sedí u stolu, hrají karty nebo něco a najednou "Někdo se chystá zničit svátky! Duchu minulých svátků, jdi napřed, my se musíme připravit."

Těším se, až si tuhle epku pustím v zimě. No... to bude asi chvilku trvat, ale já si počkám. Rainbowlaugh
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 8: A Hearth's Warming Tail - od Ruushii - 15.05.2016, 15:34

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)