Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Errem "Tvárim sa že sa učím na skúšky" starter pack
#8
Aelipse: Ďakujem, áno anatómia poníkov je pre mňa španielska dedina a doteraz sa v nej neviem vyznať, hlavne ako sa stále snažím nejaký môj jeden smer v ktorom sa ustálim a budem ich kresliť v tom štýle. Nechcem sa držať úplne tej anatómie ako je kreslená v seriáli alebo nejakých mlp base nebodaj Rainbowlaugh

Kreslím samozrejme aj mimo, iné veci, ale toto je všetka a jediná tvorba ktorú mám na mlp... AJ som skúšala tie nohy spraviť inak ale potom vyzerala vychudnuto, tak som ju radšej nechala takto (stále čakám či sa niekto ozve kde má AJ cutie mark). Viac ma na nej hnevajú tie krídla ktoré tiež práve neviem vychytať

Baterka: Používam Paint tool sai, myslím že ten ani mriežku nemá, ale dík za radu Rainbowlaugh Ja som vždy viac holdovala speedpaintom v rámci akéhokoľvek učenia alebo priamemu čmáraniu do mojich artov. Napríklad teraz sa snažím naučiť armory pomocou tohto https://www.youtube.com/watch?v=mrbrAfnI...Hitoame113
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Errem "Tvárim sa že sa učím na skúšky" starter pack - od Errem - 17.05.2016, 17:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)