13.07.2016, 15:28
tomecka: veď tú epku si doteraz matne aj pamätám, že Babs dostala cutie mark tie nožničky... Inak z vedľajších fillies mám najradšej práve Babs a potom Button Masha (ten malý hnedý s tou rozkošnou vrtuľkou na hlave
)
)
The best thing about business is minding your own...

