Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 13: Stranger Than Fan Fiction
#32
Zkouknout tenhle díl hned po návratu z letošního GalaConu (společně z Alkelem, Quintem, pipou a sc@lixem) byl skvělý nápad - už dlouho jsem se u MLP epizody tak nenasmál jako tentokrát Rainbowlaugh

Tohle byl možná ještě větší fan service než epizoda 100, protože všechno v téhle epizodě sedlo k brony conům jak zadek na hrnec Rainbowlaugh obzvláště, když ještě před dnem a půl jste podobným conem procházeli. (Perry) Klobouk dolů, jak se Joshovi povedlo vystihnout prostředí i zápletku, která naráží na jeden z nejčastějších typických problémů mezi bronies [spoiler: "První dvě sezóny supr a zbytek pro mě neexistuje" a "Tohle už je příliš na to, aby to bylo uvěřitelné"]. No a reakce "Je to všechno stejně jenom nahraný" tomu dávala korunu Twilightsmile

Ještě v zápalu po epizodě jsme prolézali záběry/scény na celou conovou místnost a hledali, co všechno tam mají. No skoro veškeré typy merche, které můžete najít i IRL[spoiler: (Ten hug polštář se svázanou Daring Doo mě poslal smíchy do kolen - imho jak znám bronies, tak se konkrétně tenhle motiv bude dát velmi brzo koupit IRL se všema MLP postavama] Rainbowlaugh, všechny ty aktivity (podlaha s dlaždicemi, skoky z lana, skákací hrad...) včetně takových věcí, jako mimofandomová obsluha občerstvení, nebo focení s cosplayery (efekt focení s bleskem pobavil až neskutečně).

Last but not least... poučení z epizody bylo velmi trefné. Přemýšlím, co k tomu Joshovi napíšu Pinkiehappy
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 13: Stranger Than Fan Fiction - od Jamis - 02.08.2016, 11:41

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)