Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 14:The Cart Before the Ponies
#13
BeronTriga: Súhlasím. I mne sa zdá, že na 6. sériu je toto podpriemer a hodí sa to skôr do 1-2. série. Plus tým, že ani [spoiler: neohlásili víťaza], to dobabrali úplne. Lekcia ani nevynikla nejak výrazne. Proste som príliš nepochopila zámer tejto epizódy, keďže lekcia o načúvaní druhých už bola v MLP opakovane. Osobne, mňa výnimočne nechytil ani song. Jediné, čo ma zaujalo, sú tie vozy. Tie boli perfektné -ako tie prvé tri, tak aj tie na konci pre CMC (obzvlášť Scootaloo a jej [spoiler: fénix]).
Osobne si myslím, že CMC tiež príliš logicky neuvažovali, keď chceli radu od tých, ktoré daná oblasť nezaujíma (len preto, že sú ich sestry), miesto aby prišli za expertkami. Napr. Apple Bloom chcela rýchly voz, tak mohla prísť za RD, atď. Ale to by potom nebola zápletka "ako sú staršie sestry znovu sebecké". Skôr by som v tomto prípade uvítala, keby bola epizóda zameraná na vzťahy medzi CMC a staršími sestrami tej druhej pre zmenu. Takto mi proste epizóda príliš zmyslu ani nič nové nepridala. So zápletkami tohto typu sa dá stretnúť v každom bežnom animáku a MLP už tiež podobným prešlo v starších sériách. Takže neviem, no. Je to pre mňa slabší priemer.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 14:The Cart Before the Ponies - od Annabell - 07.08.2016, 15:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)