Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 14:The Cart Before the Ponies
#18
OT:

(09.08.2016, 10:23)Azuliana Napsal(a): Nebo by to mohlo být i tím, že pro některé ta epizoda nebyla tak zábavná, aby o ní něco vůbec psali? Ne, tím to určitě nebude Rainbowlaugh
Navíc se většinou místo diskuze vede několik separovaných monologů.

To klidně může bejt Pinkiesmile telepat nejsem. Vycházím jen z toho, co mi lidé řekli osobně. Dlouhodobě to koreluje.

Ona se diskuze taky vede dost špatně v prostředí "Tady je můj názor a přes to nejede vlak".

Citace:Je taky zajímavé, že tento příspěvek hodíš k epizodě, kterou nikdo moc nekritizuje, ale hodnotí spíš jako "meh", ale do vláken epizod, které jsou hodnoceny kladně nedáš ani tečku... (což je v tuto chvíli většina epizod  S6). Není tam dost munice na odstřel, co? Rainbowlaugh

Epizody které jsou hodnoceny kladně... takové vážně existují? Prolézání vláken s hodnocením jsem vzdal už vcelku dávno, protože se s většinou místního místního píšícího osazenstva na hodnocení epizody neshodnu. A jen občas, když mě epizoda zaujme víc než obvykle, tak k tomu něco napíšu (to kdyby čistě náhodou). U většiny z nich nemám potřebu svůj dojem sdílet, protože to v tomhle prostředí nemá smysl.

Munice na odstřel (chceš-li to tak nazývat) je vždycky dost, ale nemám tu potřebu střílet, i když je to hrozně populární tvrdit Rainbowlaugh stejně jako ostatní jsem vyjádřil svůj pohled na věc. Tady byla položena přímá otázka, tak jsem napsal svoji verzi, ostatně stejně jako ty.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 14:The Cart Before the Ponies - od Jamis - 09.08.2016, 10:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)